Bilo nam je divno na tim bildingu, hvala na dodatnom posuđu, ništa nam nije nedostajalo. Zaista, hvala mnogo, baš smo se nekako osećali kao da smo na svom.
Bilo nam je divno na tim bildingu, hvala na dodatnom posuđu, ništa nam nije nedostajalo. Zaista, hvala mnogo, baš smo se nekako osećali kao da smo na svom.